Kumburgaz Çekici

Kumburgaz Çekici Hizmeti

Motorlu araçlar hayatı kolaylaştırır. Mesafeleri kısaltır, yükleri hafifletir. Zamandan, emekten, enerjiden tasarruf imkânı sağlar. Bunu yaparken da yüzlerce aksam iş birliği içinde çalışarak görevini yerine getirir. Trafikte onlarca marka, yüzlerce model araç olsa da temel işleyiş değişmez. Fakat araçların her zaman arıza, kaza, yolda kalma potansiyelleri de vardır. İstanbul trafiğinde araç yoğunluğu ve sürücü sayısı arttıkça araçlardan kaynaklı sorunlar da artıyor. Her gün yüzlerce kişi aracını bir yerden başka bir yere çektirmek için çekicilere gereksinimi duyuyor. Kumburgaz çekici hizmetlerimizle bizler uzun zamandır profesyonel destek sağlıyor, Kumburgaz’ın her neresinde olursanız olun bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Kumburgaz çekici ihtiyaçları çok farklı durumlarda karşınıza çıkabilir. Aracınızla seyir ederken bir anda yolda mahsur kalabilirsiniz. Aracınızın yakıtı bitebilir ve yakıtı biten aracın hareket etmesi imkânsız olduğundan dolayı bir an önce en yakın petrol istasyonuna çekilerek yakıt takviyesi yapılması gerekir.

Trafik kazaları, karayollarında en sık karşılaşılan sorunlardır. Kimi zaman sizin hatanız kimi zaman diğer sürücülerin hataları nedeniyle kaza yapabilirsiniz. İlla sürücü kaynaklı olmasına gerek yok. Yayalar, hayvanlar, mekanik arızalar da kazalara neden olabilir. Kaza yapan araçların bir an önce güvenli şekilde bulundukları yerden alınması, can ve mal güvenliği için servise, tamirciye ya da otoparka çekilmesi gerekir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu yerlerde çok hızlı müdahale edilmesi, trafiğin bir an önce araç geçişine açılması icap eder.

Çekici ihtiyaçlarının ortaya çıktığı en yaygın nedenlerden birisi de lastik sorunlarıdır. Araçların mutlaka lastiğe ve lastik içinde yeterli basında ihtiyacı vardır. Bununla birlikte lastikler araçlardaki en sık zarar gören parçalardır. Kesici, delici aletler, kötü yol koşulları, buzlu, karşı, yağmurlu hava koşulları lastik sorunları oluşturabilir. Bu durumda aracın Kumburgaz çekici aracı ile alınarak en yakın oto lastik servisine çekilmesi gerekir.

Hızlı ve Kaliteli Kumburgaz Çekici Desteği

Kumburgaz çekici ihtiyacı her ne gerekçeyle ortaya çıkmış olursa olsun bizler en yakın çözüm ortağınız konumundayız. Kumburgaz’ın hangi mahallesinde, hangi sokağında bulunursanız bulunun ekiplerimiz destek vermeye hazırdır. Üstelik bunun için zamanın hiç önemi yok. Bizler 7/24 mesai saati demeden, bayram, tatil demeden yol yardım ihtiyacı olanların hizmetindeyiz.

Yol yardımın hızlı olması gerekir. İhtiyaç anında en kısa sürede olay yerine intikal edilmelidir. Bizler hız konusunda son derece hassas davranıyoruz. Ekiplerimiz her an hizmete hazır bekliyorlar. Araçlarımız daima hazır pozisyonda oluyor. Bu sayede çağrı merkezimize ulaştığınız anda personellerimiz koordine olarak lokasyonunuza hareket ediyorlar. Navigasyonlar ile bulunduğunuz yeri noktasal olarak tespit ediyor ve çözüm üretmek için geliyorlar. Araçlarınızın marka ve modeli fark etmeksizin güvenle istediğiniz yere çekilmesini sağlıyorlar. Avcılar çekici sayfamızdan diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

Uygun fiyatlı Kumburgaz Çekici Servisi

Kumburgaz çekici ihtiyacı bir zorunluluktur. Çekici ihtiyacı olan aracın daha sonrasında tamir, bakım, onarım ihtiyaçları da olur. Bu yüzden araç sahipleri uygun fiyatlı çekici desteği almak ister. Daha ucuz hizmet verenlerden yana tercihlerini kullanmak ister. Öncelikle standart bir çekici ücreti yoktur. Her çekme işleminin detayları farklı olduğu için fiyatlandırma da farklı olur.

Çekici fiyatlarını belirleyen etmenlerden birisi aracın konumudur. Araç nerede, ne vaziyette kurtarılmaya ihtiyaç duyuyor? Kimi zaman yoğun bir trafik ortasında kimi zaman bir arazide çamur içinde kimi zaman da bir kapalı otoparkta çekici ihtiyacı olabilir. Buralarda araçların manevra kabiliyeti farklılık göstereceği için fiyat da değişir.

Çekici fiyatları konusunda bir diğer etken, mesafedir. Aracın alınacağı yer ile bırakılacağı yer arasındaki mesafeye göre ücretlendirme yapılır. Elbette mesafe uzadıkça km başına ücret bir miktar düşer. Planlanan rotayı personellerimiz en kısa mesafelerden gitmeye çalışırlar; fakat rota tamamen müşterilerimizin tercihidir. Kumburgaz’ın her neresinden her nereye götürülmesini isterseniz çekicilerimiz hizmetinizdir.

Kumburgaz çekici ücretleri üzerinde bir diğer etken, aracın durumudur. Bazen araçların tekerlekleri kilitlenmiş, tekerlek aksamları kırılmış olabilir. Bu gibi çok farklı durumlarda aracınızın çekimi için ekstra aparatların kullanılması gerekecektir. Hatta bazen aynı anda iki çekicinin işlem yapması dahi gerekebilmektedir. Bütün bunlar da fiyatları etkilemektedir. Firmamız daima müşteri odaklı çalışmakta, kaliteyi uyguna sunmakta ve taban fiyat politikası sergileyerek en uygun çekici servisi olarak öne çıkmaktadır.

Konu Başlığınız

Telefon Numaranız

Görüşlerinizi yazınız

Tıkla Konum Yolla
0(539) 864 1759