Esenyurt Çekici

İstanbul’da Profesyonel Çekicilik Hizmeti

Firma olarak değerli müşterilerimize İstanbul Esenyurt bölgesi temelli olarak çekici hizmeti sağlıyor ve kaliteli hizmet anlayışımızı uygun fiyatlarla bir araya getiriyoruz. Yeterli donanım ve ekipmana sahip çekici araçlarımızla müşterilerimizi her fırsatta memnun edebilme gayretiyle işlerimizi sürdürüyor ve çekici hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Her dönem ve saatte hazır bulunan bu donanımlı araçlarımızla Esenyurt çekici hizmetleri sağlayan firmalardan birisi olarak fark yaratmayı ve her zaman en doğru hizmeti verebilmeyi öngörüyoruz. Esenyurt temelli çalışarak kazalı, hasarlı veya benzer durum yaşayan araçlarınızın çekiciliğini kısa sürede gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini temelden kazanma gayretiyle çalışıyoruz.

Esenyurt Çekici Hizmetimiz

İnsanlar gün içinde birçok durumda araçlarını kullanmak durumunda kalıyor. İşe gitmek, yük taşımak gibi çeşitli hallerde de araçlar sık sık kullanılıyor. Özellikle İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehir düşünüldüğü zaman da araçların arızalanması veya trafik kazaları gibi olayların yaşanma ihtimali daha da artıyor. Her iki durumda da araç sürücüsü çeşitli mağduriyetlere maruz kalıyor ve özellikle akan trafik içinde hem kendi adına hem de diğer sürücüler adına çeşitli problemler doğuyor. İşte biz Esenyurt çekici hizmetimizle bu noktada devreye giriyoruz.

Yaşanan her türlü aksaklıkta en büyük öncelik olarak kaliteli hizmet mantığının içinde hızı devreye sokuyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunma gayretiyle özel araçlarımızla arızanın veya kazanın yaşandığı bölgeye en kısa sürede ulaşmayı amaçlıyoruz.

Firmamız bünyesinde birçok farklı model araç bulundurarak da Esenyurt çekici hizmetimizi genişletiyoruz. Bünyemizde yer alan araçları şunlar olarak nitelendirebiliriz:

  • Çatallı çekici: Bu isimle adlandırılan çekici araç modellerimizde araçları altına giren iki büyük çatal sayesinde kaldırarak çekicinin üstüne yerleştiriyoruz. Yolun sağ veya sol tarafında olması fark etmeksizin bu yöntemi kullanarak araç çekimini gerçekleştirebiliyoruz.
  • Vinçli kayar platform: Yolda arızalanan veya kaza yapan aracın hareket kabiliyeti olduğu durumlarda bu platformu tercih ediyoruz. Araç hareket edebiliyorsa aracın çekicideki kayar platforma yerleştirilmesini sağlıyoruz. Aracın hareket edemediği durumlarda da vinci devreye sokarak aracı platforma çekiyoruz.
  • Tepeden çekici: İki aracın da taşınabildiği bu sistem sayesinde kaza gibi durumlarda daha etkin bir hizmet sağlayabiliyoruz.

Saydığımız çekici modelleriyle uzman teknik ekibimiz sayesinde her bir duruma özel hızlı değerlendirmeler gerçekleştiriyoruz. Durumun gerekliliği ne ise buna karar veriyor ve bu anlamda çekici hizmetimizi devreye sokuyor, bulunduğunuz bölgedeki aracınızın taşınmasına hizmet ederek Esenyurt çekici hizmetimizi bölgede farklı bir kapasitede veren bir firma olma anlamında sürdürüyoruz.

Çekicilikte Fiyat Politikamız ve Farkımız

Aynı anda birçok bölgeye çekicilik hizmeti veren firmamız bu anlamda müşterisinin yüzünü güldürerek uygun fiyatlarla çalışmayı gözetiyor. Biz, siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına özellikle zorda kaldığınız durumları gözeterek profesyonel çekici hizmetimizi piyasa değerine çok uygun fiyatlarda sağlıyor ve bunun yanında hızımızla da müşterimizi memnun ediyoruz. Çeşitli çekici modellerimizle her tip aracınızda etkin bir şekilde çalışıyor ve 7/24 hizmet anlayışımızla Esenyurt çekici hizmetinde dikkat çeken bir firma olma gayretinde bulunuyoruz. Günün her anı ve saatinde araçlarında problem yaşayan herkes için yardımcı olma hedefiyle sağladığımız sağlam iletişim kanalları yöntemimizle birçok müşterimize ulaşarak çekicilik hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Kumburgaz çekici hizmetimiz içinde bize ulaşabilirsiniz.

Esenyurt çekici hizmetleri kapsamında verdiğimiz bütün işlerde tamamen müşterimizin memnuniyeti üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Birçok araç taşıma ve otomobil kurtarma işlerinde benimsenen ticaretçi anlayıştan ziyade, müşterimizin mağduriyetini giderebilme ve onların derdine derman olabilme gayretiyle profesyonel olarak çalışarak ödenen bedelin karşılığını verebilmek adına var gücümüzle çabalıyoruz.

Sizlerin en güzel anlarını sıkıntıya dönüştürebilecek ve problem yaşatabilecek araç problemleri konusunda hızlı bir şekilde harekete geçerek gün içinde aktif ve etkin bir çözüm süreci yürütüyoruz. Yine Esenyurt bölgesinde araç çekici hizmetimizden yararlanmak isteyen herkesi her zaman bekliyoruz.

Profesyonel çalışma anlayışımız, deneyimli ekibimiz, gerekli teçhizata sahip araçlarımız ve etkin iletişim yöntemlerimizle müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunabileceğimizi öngörüyoruz. Sizler de bu doğrultuda bize telefon numaramızdan ulaşarak araçlarınızın bulunduğu ve çekilmesini istediğiniz bölgeyi söyleyerek gönül rahatlığıyla hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her marka ve modelden araç için farklı çekici araçlarımızla her zaman desteğe hazırız, en kısa sürede bizden yardım alabilirsiniz.

Konu Başlığınız

Telefon Numaranız

Görüşlerinizi yazınız

Tıkla Konum Yolla
0(539) 864 1759