Avcılar Çekici

Avcılar Çekici Hizmeti

İstanbul’da araç ve sürücü sayısının her geçen gün artması, beraberinde araç sorunlarını da getiriyor. Bu yüzden de her gün yüzlerce aracın bulunduğu yerden çekicilerle alınarak bir servise, tamirhaneye ya da otoparka çekilmesi gerekiyor. Üstelik bunların çok hızlı yapılması icap ediyor. Aksi taktirde her yolda kalan araç, trafiği tıkıyor ve zaten çok sıkıntılı olan Avcılar trafiğinin daha da sıkıntıya girmesine neden oluyor.

Avcılar çekici hizmetlerimiz kapsamında bizler uzun zamandır profesyonel çözümler geliştiriyoruz. Hadımköy çekici sayfamızdan da diğer yazımızı okuyabilirsiniz. Tamamen özel dizayn edilmiş oto kurtarma araçlarımızı uzman operatörlerimize teslim ediyoruz. Bölgenin lokasyonuna sahip, teknolojiyi kullanan ekiplerimiz ile en hızlı ve en güvenli çekici desteğini sağlıyoruz.

Firmamızı ayrıcalıklı kılan pek çok etken vardır. Bunların başında hız geliyor. Çünkü yolda kalan araçlara en hızlı şekilde müdahale edilmesi, dakikalar içinde konuma ulaşılarak işlemlere başlanması gerekiyor. Bizler 7/24 servise hazır bulunuyoruz. Bu sayede çağrı merkezimizi aradığınız anda harekete geçiyoruz. En yakın ekibimizi adresinize yönlendiriyor, dakikalar içinde bulunduğunuz yere ulaşıyor, içinde bulunduğunuz zor şartlardan sizi kurtarıyoruz.

Bir diğer ayrıcalığımız kalitedir. Eğer alacağınız Avcılar çekici desteği kalite standartlarını taşımazsa zaten zarar görmüş olan araçlarınız daha da fazla zarar görebilir. Hasarı artabilir. Çekilme, yüklenme, indirilme gibi işlemlerde sorunları çoğalabilir. Bu yüzden çekici araçlarını kullanan operatörlerin işinde özverili, hassas ve deneyimli olması gerekir. Firmamız bünyesinde yer alan bütün personellerimiz müşteri memnuniyetini temel almakta, araçlarınıza en az sizler kadar hassasiyet göstermekte ve araçlarınızı en güvenli şekilde çekip bırakılması gereken yere bırakmaktadırlar.

Hızlı ve Kaliteli Avcılar Çekici

Avcılar çekici gereksinimleri çok farklı durumlarda ortaya çıkabilir. Hizmetin temel prensipleri değişmese de kurtarıcıya ihtiyaç duyulan zamanlar oldukça farklıdır. Mesela en sık karşılaşılan sorunların başında lastikle ilgili sorunlar geliyor.

Lastikler her aracın olmazsa olmazıdır ve lastiklerin hem sağlam hem de yeterli basınçlarının olması gerekir. Bununla birlikte en hassas akşamların başında lastikler gelir. Yolda bulunan herhangi bir kesici, delici nesne tarafından zarar görüp patlayabilirler. Bu durumda yapılması gereken ya olabiliyorsa tamir etmek ya da değiştirmektir. Bunun için en yakın oto lastik servisine taşınması gerekir.

Kazalar Avcılar çekici taleplerinin ortaya çıkmasına neden olan bir diğer sporundur. Kimi zaman sizden kaynaklı kimi zaman diğer sürücülerden kaynaklı kazalar olabilir. Kaza riski her an vardır. Kazaya karışan aracın hızlı ve güvenli şekilde bulunduğu yerden alınması ve servise, tamirhaneye ya da otoparka çekilmesi gerekir. Üstelik bütün bunların hızlı şekilde yapılması gerekir. Aksi taktirde can ve mal güvenliği daha da riske atılabilir. Trafik yoğunluğu oluşabilir. Firmamız bütün bunların bilincinde olup her koşulda yol yardım desteği sağlamaktadır.

Hesaplı Avcılar Çekici Desteği

Avcılar çekici ihtiyaçlarında çoğu zaman bir mağduriyet ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden de kişiler daha fazla mağduriyet yaşamamak için çekici fiyatları konusunda daha uyguna hizmet verenleri aramaktadırlar. Öncelikle çekici fiyatlarında net bir rakam yoktur. Bunun nedeni çekici fiyatlarını etkileyen pek çok kalemin olmasından kaynaklanıyor.

Yol yardım ve araç çekim işlemlerinin her biri farklı bir operasyondur. Her operasyonun detayları farkı olduğu için fiyatlandırması da farklı olur. Bu farklardan birisi konumdur. Araçlar çok farklı konularda çekiciye ihtiyaç duyabilir. Yoğun trafiğin ortasında, bir kapalı otoparkta, bir otobanda, otoyolda, arazide çamur ortasında, sel basmış vaziyette ya da çok daha farklı şekillerde çekici ihtiyacı hasıl olmuş olabilir. Bunların her birisinde yapılacak işlem detayları değişeceği için fiyat da değişir.

Mesafe bir diğer etkendir. Aracın alınacağı yer ile bırakılacağı yer arasındaki mesafe km bazında hesaplanarak fiyat oluşturulur. Mesafe uzadıkça km başı ücret düşer. Bu noktada yapacağınız en sağlıklı tercih, size en yakın çekici ile iletilişime geçmektir.

Aracın durumu, çekici ücretinin belirlenmesinde bir diğer faktördür. Çekilecek araç, çok farklı şekillerde olabilir. Ters dönmüş, tekerlekleri kilitlenmiş, teker mekanizması kırılmış gibi ileri seviye sorunlar aracın çekimi için ekstra aparatlara gereksinim olmasına neden olabilir. Bu da fiyatlarda değişikliğe neden olur.

Avcılar çekici hizmetlerimizde her zaman kaliteli uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz. Taban fiyat hesaplaması yaparak en uygun ücretlerle araçlarınızı çekiyor, dilediğiniz yere bırakıyoruz.

Konu Başlığınız

Telefon Numaranız

Görüşlerinizi yazınız

Tıkla Konum Yolla
0(539) 864 1759