Esenkent Çekici

Esenkent Çekici ve Yol Yardım Desteği

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesine bağlı olan Esenkent semtinde aracınızın başına gelebilecek olan arıza, kaza ve diğer sorunlarda bizlere ulaşabilir, profesyonel bir hizmet eşliğinde araçlarınızın çekici desteği almasını sağlayabilirsiniz. Bizler Esenkent Çekici firması olarak bu semtte siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Hizmetler kapsamında ise oto çekici hizmeti, oto kurtarma hizmeti, oto destek hizmeti ve yol yardım desteği sağlamaktayız.

Mekanik bir sistem olması ve sürekli olarak kullanılmaları nedeni ile araçlar beklenmedik anlarda arızalar verebilmektedir. İşte bu beklenmedik anlarda karşılaşacağınız arızalar için yapacağınız ilk işlem olarak Esenkent Çekici iletişim adreslerinden bizleri arayabilir, sorunlarınız için gerekli çözüme en kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz. Bizler kurum olarak kurulduğumuz ilk günden buyana memnuniyet yüzdesi yüksek olan araç kurtarma, çekici ve yol yardım hizmetleri sunmaktayız. %100 müşteri memnuniyeti yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Karşılaşacağınız her türlü acil durum için bizlerden gerekli yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel, Kaliteli ve Modern Çekici Araç Filomuz

Yol yardım ve çekici hizmetlerinde ana faktörlerden bir tanesi de çekiş görevini üstlenecek olan araçlardır. Esenkent Çekici olarak kurum bünyemizde yer alan araçlarımız oto kurtarma, oto çekici ve yol yardım hizmetleri sürecinde arıza yapmış olan veyahut kaza yapmış olan araçlarınızın çekilmesinde son model çekiciler, bakımlı araçlar ve güvenilir operatörlerimiz ile sizlere yardım etmektedir.

Filomuzda bulunan araçlarımız her tür araç modeli için özel olarak tasarlanmış olan araçlardır. Çekici araçlarımızın damper alanında yer alan hidrolik ve elektriksel sistemlerle çalışan makineler sayesinde güvenilir, etkili ve kolay bir yükleme, indirme işlemini bizlere sağlamaktadır. Kaliteli araçlarımız yanında alanında uzman ve tecrübeli çalışan kadromuz ile de güler yüzlü bir hizmeti sizlere ulaştırmakta, bu sayede üst seviye de bir çekici hizmetini sizlere vermekteyiz.

Kurum olarak kurulduğumuz ilk günden buyana verdiğimiz kaliteli, değerli ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimiz tarafından beğenilerek tercih edilen bir çekici firması haline gelmiş bulunmaktayız. Esenkent Çekici olarak İstanbul ilinin Ümraniye ilçesine bağlı olan bu semtimizde yaşayacağınız kaza ve diğer tüm sorunlarınızda bizleri arayabilir, kaliteli hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

Vermiş olduğumuz çekici hizmetlerimiz emniyetli ve güvenlik düzeyi yüksek olan araçlar ile sağlanmaktadır. Müşterilerimizin araçlarını büyük bir hassasiyet ile taşımamızdan kaynaklı olarak her geçen gün müşteri kitlemiz daha da büyümektedir. Yenilikçi ve gelişime açık olan yönetim anlayışımız sayesinde kendimizi daha da geliştirmekte, donanım seviyemizi yükseltmekteyiz. Profesyonel bir şekilde sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden sizlerde faydalanmak için 7 gün 24 saat aktif bir şekilde ulaşabileceğiniz irtibat adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Arama, SMS veya mail yolu bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Gün boyu aktif durumda olan ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimize erişim sağlayabileceğiniz kurumumuzdan gerekli yardım talebinde bulunabilirsiniz. Temsilcilerimiz sorununuzu ve gerekli detayları sizlerden öğrenmekte, konum tespit sistemimiz sayesinde de kolayca sizleri tespit edebilmekteyiz.

En Uygun Maliyetler ile Sizlerde Memnun Kalacağınız Bir Çekici Hizmetine Erişin

Bizler Esenkent Çekici olarak sizlere geniş bir portföyde hizmet sunmaktayız. Sadece arıza yapmış olan veya kaza yapmış olan araçların çekici hizmetini değil, yol yardım, oto destek ve şehirlerarası araç nakliyesi gibi işlerde de sizlere hizmetler vermekteyiz. Esenkent semtinde sunduğumuz bu hizmetlerden sizlerde faydalanabilir, gerekli hizmeti alabilirsiniz. Esenkent başlangıç noktası olmak üzere Türkiye’nin her yerine şoförsüz araç nakliye hizmetimiz bulunmaktadır.

Kurum olarak vermiş olduğumuz hizmetin kalitesine güvenmekle beraber, sizlerin daha az maliyet ile hizmete erişimini sağlamak içinde en uygun fiyatlama politikaları ile hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Kaliteyi uygun fiyat ile almak istiyorsanız en doğru adres Esenkent Çekici firması bünyesinde verilen hizmetlerdir. Bu bağlamda gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bizlerden talep edeceğiniz hizmetlerde, çekicilerimiz ile konumunuza gelmekte, araçlarınızı çok hassas ve dikkatli bir şekilde yükleme işlemini yaparak istediğiniz servis, adres, tamirci veya noktaya ulaştırmaktayız. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ile bizlerden memnun kalacağınızdan eminiz. Sizlerde İstanbul içinde yer alan Esenkent semtinde yardıma ihtiyaç duyarsanız 7 / 24 bizleri arayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Konu Başlığınız

Telefon Numaranız

Görüşlerinizi yazınız

Tıkla Konum Yolla
0(539) 864 1759